Stroff Karel (Kutná Hora 1881 - 1929 Dubrovnik)
Baška Voda, signováno vlevo dole Stroff, vpravo nahoře datováno s věnováním 1912, olej/papír fixovaný na kartonu, 33 x 24 cm, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |